Kurumsal

1996 yılında Barış Mah. Vefa Cad. Yiğitler Market adı altında 3 kardeş tarafından kuruldu. 1999 yılında Aydınlar Mah. Vefa Cad. 2. şube açıldı. 2001 yılında Süleyman Demirel Bulvarında 3.Şube açılışı yapıldı. 2008 yılı itibari ile 3.Şubesi ile Adana halkına hizmet vermektedir.

Kurucuları:

  • Yakup YİĞİT
  • Ahmet YİĞİT
  • Halil YİĞİT

 

 


Faaliyette bulunduğumuz tüm bölgelerde ve girmeyi düşündüğümüz tüm pazarlarda, ulusal mantalite ile dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirerek, en iyi ve en başarılı perakendeci olmak.


Tüm faaliyetlerimizin temelinde müşteri odaklı çalışma ve müşteri memnuniyeti esastır. Müşterilerimizin kaliteli ve ucuz ürün alabilmeleri için en iyi şartlarda alım yapmak temel ilkemizdir.


Bulunduğumuz sektörde en iyi marka olmak. Rekabette önde olmak için çok çalışmak; özgün ,aktif ve hızlı hareket etmek ve tüm uygulamalarda ilk olmak. Rakiplerin tüm ataklarına da, hemen cevap vermek.


Akıllı yatırımlar; performans, verimlilik ve karlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan, hedef, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmektir.

 

Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını herkesin sahip olabileceği en iyi fiyat ve kaliteli hizmetle sağlamaktır. Temel değerler olarak tarihi ve kültürel zenginliğimizi; mağazacılık dünyasında kullanılan yeni yöntem ve tekniklerle birleştirerek, ekonomik bağımsızlık ve zenginliğimizin oluşmasına katkıda bulunmak.


Müşterilerimizin tasarruf yapabilmelerine, yaşam kalitesinin yükselmesine katkı sağlayarak, onların sosyal, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, doğru değerleri temsil eden ürünler sunmak; Müşterilerimize her konuda güven vermek, alışverişi dostluğa dönüştürmek; kuruma bağlı personel ve müşteriler oluşturarak büyüme ve gelişmemizi yaşam biçimi haline dönüştürmektir.


Amacımız mağazacılık sektöründeki modern yöntem ve teknikleri, müşterilerin ulusal, bölgesel, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, kalite ve hijyenden tavizsiz; güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmeyi sürekli kılmaktır.